Biuro wcale nie musi być nudnym miejscem. Można lubić swoją pracę i wykonywać ją z pasją, a przy tym korzystać z wielu dostępnych udogodnień. Obecnie do gadżetów biurowych wliczyć można nie tylko ekspres do kawy, ale też wiele innych ciekawych produktów. Szczególną uwagę warto zwrócić na sit-stand riser. Co to jest i jak może pomóc zwalczyć monotonię w trakcie wykonywania obowiązków? O tym poniżej.

​Funkcje i udogodnienia sit-stand risera

Sit-stand riser to nic innego jak podstawka pod laptopa z regulowaną wysokością, która umożliwia pracę na stojąco. Co w tym takiego niesamowitego? Takie pytanie może paść z ust kogoś, kto nie musi siedzieć 8 godzin garbiąc się przed ekranem. Pozycja siedząca może męczyć, a brak ruchu prędzej czy później odbija się na zdrowiu. Właśnie dlatego wielu weteranów pracy biurowej decyduje się przynajmniej jakąś część dnia przepracować na stojąco. Teraz mogą to robić nie tylko konsultanci telefoniczni ze słuchawką w uchu, ale również te osoby, których głównym zadaniem jest klikanie w klawiaturę. Co więcej, podkładka sit-stand riser jest zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie dopasować się do potrzeb użytkownika. Posiada 9 stopni regulacji i otwory na kable.

Sit-stand riser od Monto – sprawdzona marka

W przypadku mebli i akcesoriów biurowych bardzo ważne jest, aby wybierać sprawdzone marki. Niestety obecnie wielu producentów tworzy tanie zamienniki dla wartościowych wyrobów, które po krótkim czasie używania okazują się niepraktyczne. Dlatego najlepiej stawiać na sprawdzone marki, które skupiają się na materiałach wysokiej jakości oraz ergonomii. Sit-stand riser od Monto to przykład produktu od renomowanego brandu, w który warto zainwestować.

​Gdzie kupić sit-stand riser?

Akcesoria biurowe można spokojnie kupić online, chociaż oczywiście warto dobrze wybierać miejsca w sieci, z których zamawiamy. Jeśli chodzi o sit-stand riser, dostaniesz go w tym sklepie internetowym: https://sklep.bakata.pl/pl/p/Monto-Sit-Stand-Riser/133. Bakata zrzesza znanych i doświadczonych projektantów, przez wiele lat dystrybuując ich produkty.